Spotkanie na Cytadeli, oraz zebranie sprawozdawcze.

Co roku w ostatnią sobotę kwietnia, o godz. 10.00, świętowaliśmy Światowy Dzień Tai Chi. W ostatnich latach ze względu na sytuację epidemiczną te spotkania się nie odbyły, dlatego teraz postanowiliśmy to nadrobić i nie czekać do następnego kwietnia.

Zapraszamy wszystkich 18.09 o godz. 10.00, do Rosarium na Cytadeli, do wspólnego ćwiczenia. Oprócz Poznańskiego Stowarzyszenia Tai Chi, jak co roku pojawią się inne szkoły: „Jadeit” Pawła Robaszkiewicza, „Wu Wei” Jacka Krajewskiego, „Tai Chi Do” Tomka Dudarskiego oraz Stowarzyszenie Promocji Zdrowia Qigong – Lecący Żuraw.

Serdecznie zapraszamy, będzie okazja do spotkania po długim czasie i wspólnego ćwiczenia różnych form Tai Chi i Qigong.

Po spotkaniu odbędzie się zebranie sprawozdawcze członków stowarzyszenia.

Miejsce spotkania: Rosarium na Cytadeli

Walne zebranie

W dniu 29 września w poniedziałek, na zajęciach w Zespole Szkół Elektrycznych nr 1 ul. Dąbrowskiego 163, odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Naszego Stowarzyszenia. Pierwszy termin godz. 18.00, drugi termin godz. 18.15.

Wielkanoc 2020

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych wszystkiego najlepszego, zdrowia, radości, spotkania z bliskimi, oraz byśmy mogli jak najszybciej, razem, wspólnie ćwiczyć w doskonałym zdrowiu.

Ryszard Jezierski 1938 – 2019

Z ogromnym żalem informujemy, że w dniu 11.10.2019 r. odszedł od nas w wieku 81 lat, nasz Przyjaciel, Instruktor, Mentor … Rysiu Jezierski. Był współzałożycielem Poznańskiego Stowarzyszenia Tai Chi i włożył ogromny wkład w jego powstanie. Był jego Prezesem i członkiem Zarządu. Swoją wiedzą i rozsądkiem czuwał nad prawidłowym funkcjonowaniem Stowarzyszenia i wierzymy że będzie to robić nadal.
Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu na Miłostowie w środę 16 października o godz. 13.30 (wejście od ul. Warszawskiej).